Černobílý tisk   Barevný tisk  
     
         
         
         

 

           
  Xerox Performer XEROX Performer

Univerzální papír pro běžné kopírování a tisk. Vhodný pro interní dokumenty i velkoobjemový tisk. Poskytuje spolehlivý výkon za výhodnou cenu.

A3/A4 80g/m2

  Xerox Colotech+ XEROX Colotech +

Hlazený papír prvotřídní kvality speciálně vyvinutý pro barevný digitální tisk. Ideální bělost, extrémně vysoká hladkost, vynikající tisková kvalita! Široké portfolio formátů a gramáží.

488x330/SRA3/A3+/A3/A4 90-350g/m2

  Xerox Business XEROX Bussines

Kvalitní papír ideální pro černobílý laserový a inkoustový tisk a kopírování.Poskytuje velmi dobrou a stálou tiskovou kvalitu jak při běžných kancelářských tiscích tak při velko objemové produkci.

SRA3/A3/A4 80g/m2

  Xerox Colour Impressions XEROX Colour Impressions

Hlazený papír pro barevný digitální tisk.
Vysoká bělost a hladkost zaručují výborné tiskové výsledky.

SRA3/A3/A4 80-250g/m2

  Xerox Premier XEROX Premier

Vynikající papír s vysokou bělostí pro všestranné použití. Je ideální pro všechny typy laserových tiskáren, kopírek a inkoustových tiskáren. Ideální pro kancelářské a vysokoobjemové aplikace.

SRA3/A3/A4 60, 80, 160g/m2

  XEROX Colotech Gloss Coated

Oboustranně natíraný papír s lesklým povrchem určený pro barevný digitální tisk. Produkt vyráběný exklusivně pro Xerox.
Materiál ideální pro tisk reprodukcí, exklusivních publikací, fotek či fotoknih.

SRA3/A3/A4 120-350g/m2

  Xerox Exclusive XEROX Exclusive

Jedinečný prvotřídní papír, který je ideální pro všechny typy prestižních dokumentů. Díky vynikajícímu plnění a tuhosti a vysoké bělosti poskytuje mimořádný výkon na laserových i inkoustových tiskárnách.

A3/A4 80, 90g/m2

  XEROX Colotech Silk Coated

Oboustranně natíraný papír s elegantním saténovým povrchem určený pro barevný digitální tisk. Produkt vyráběný exklusivně pro Xerox.
Materiál ideální pro tisk reprodukcí, exklusivních publikací či fotek.

SRA3/A3/A4 120-350g/m2

  Ekologický papír     XEROX Colotech SuperGloss

Jednostranně natíraný papír se super lesklým povrchem určený pro barevný digitální tisk. Materiál je určen především pro tisk fotografií a exklusivních publikací.

SRA3/A3/A4 135-250g/m2

  Xerox Recycled XEROX Recykled

Recyklovaný papír obsahuje 100 % použitého papírového odpadu. Dobrá volba z pohledu kvality a šetrnosti k životnímu prostředí. Papír získal certifikáty Blue Angel a Nordic Swan. Vhodný pro použití ve všech laserových kopírkách i tiskárnách.

A3/A4 80g/m2

  XEROX Colotech Natural White

Hlazený papír prvotřídní kvality speciálně vyvinutý pro barevný digitální tisk. Přírodně bílý odstín, elegantní vzhled, ideální pro stylovou prezentaci, hlavičkové papíry apod.

SRA3/A3/A4 100/160/200g/m2

  Xerox Reycled+ XEROX Recykled +

Recycled+ obsahuje 100 % použitého papírového odpadu speciálně vybraného pro vyšší bělost. Tento papír získal certifikaci Blue Angel a Nordic Swan. Vhodný pro použití ve všech laserových kopírkách i tiskárnách.

A3/A4 80g/m2

    XEROX Colotech Embossed

Papír určený pro barevný i černobílý digitální tisk se strukturovaným povrchem. Různé typy struktur, vysoká kvalita papíru, bezproblémová průchodnost zařízením.

SRA3 240g/m2

  Xerox Recycled Pure XEROX Recykled Pure

Poskytuje vynikající tiskovou kvalitu a minimalizuje negativní dopady na životní prostředí. Nebělí se chlórem a vyrábí se z vybraného odpadu, aby se dosáhlo vysoké bělosti.

A3/A4 80g/m2

     
  Xerox Planet Optimum XEROX Planet Optimum

Ekologický papír s vysokou bělostí vyrobený unikátní třívrstvou technologií. Vnitřní vrstva je z recyklovaného papíru a dvě vnější vrstvy jsou vyrobeny z velmi kvalitního xerografického papíru běleného metodou TCF.

A3/A4 80g/m2

     
  XEROX Planet +

Doslova „přírodní“ papír vyrobený bez optických zjasňovačů. Stylové řešení pro vyjádření Vašeho vztahu k životnímu prostředí skrze firemní komunikaci. Výborná průchodnost, minimální prašnost, příjemný na dotek.

A3/A4 80g/m2

     
           
           
           
           

 

 


Dodávky papíru:

 

 

 

       
       
  Spotřební materiál tel.: (8.00 - 17.30) +420 386 353 731
    mail: obchod@acopy.cz
       


 
TOPlist