Černobílé a barevné kopírování     Příprava souborů pro tisk:  
           
  Digitální černobílé a barevné kopírování provádíme na strojích XEROX. Moderní laserová technologie společnosti XEROX Vám zaručuje vysokou kvalitu a stálost kopií. Stroje jsou vybaveny funkcemi pro automatické podávání, třídění a sešívání dokumentů, které zkracují dobu zpracování Vaší zakázky. Standardně se pro kopírování používá papír gramáže 80g/m2 ( pro barevné kopírování 90g/m2) ale lze použít materiál do hmotnosti 250g/m2 (karton). Rovněž je možno používat nestandardní materiály například barevné papíry, samolepící a průhledné folie, štítky a obálky. Zvětšování a zmenšování dokumentů v rozsahu 25 - 400%.

Ceník zde

    Pro správné tiskové výstupy Vašich dat je vhodné ( zejména při tisku z programů sady Microsoft Office ) exportovat soubory do formátu PDF. Export souboru je ve většině programů možný z nabídky Soubor -> Exportovat ( případně Exportovat do PDF ). Při exportování nastavte rozlišení na 200 - 400 dpi. Větší rozlišení Vám nepřinese vyšší kvalitu tisku ale zvýší objem dat a následně dobu pro zpracování zakázky. Pokud Vámi používaný program neumožňuje export do PDF můžete využít některého z volně dostupných programů na internetu například PDF Creator, který je ke stažení zde nebo zde nebo například PrimoPDF, který si můžete stáhnout zde. Kancelářský balík programů OpenOffice umožňuje převod do PDF přímo.  
           
  Černobílý a barevný tisk     Proč formát PDF?  
           
  Na strojích XEROX prováníme barevný a černobílý tisk dokumentů z Vašich médií ( např. CD, DVD, USB) případně z paměťových karet či paměťových zařízení ( např. různé typy flash paměťových karet, mobilních telefonů apod.) Typ materiálu použitý pro tisk je shodný s materiálem uvedeným pro kopírování.

Ceník zde

    Více informací  o souborech PDF naleznete zde.  
 
 
 
           
  Soubory k tisku:        
  soubory typu *.PDF      
  soubory sady Microsoft Office ( doc, docx, xls, xlsx, pptx ap.)      
  obrázkové soubory ( tif, bmp, jpg ap.)      
  soubory sady Corel Draw ( cdr, cpt ap.)      
  soubory sady Adobe Photoshop ( psd, pdd, eps, ai ap.)      
  soubory typu *.dwg, *.dxf a další výkresové formáty      
         
         
  Černobílé a barevné skenování      
         
  Skenování na strojích XEROX, maximální rozlišení 600 x 600 dpi, ukložení do souborů PDF, JPG, TIFF, maximální velikost předlohy SRA3, maximální rychlost skenování 100 stran za minutu. Archivace dat na USB flash disk, CD nebo DVD případně odeslání na email

Ceník zde

     
         

 

         
  Velkoformátové černobílé kopírování      
         
  Černobílé kopírování do maximální šíře předlohy 914 mm ( A0+ ) na strojích XEROX. Délka kopie je prakticky neomezena. Moderní technologie společnosti XEROX Vám zaručuje vysokou kvalitu a stálost kopií. Standardně se pro kopírování používá papír gramáže 80g/m2. Rovněž je možno používat nestandardní materiály například barevné papíry nebo pauzovací papír. Zvětšování a zmenšování dokumentů v rozsahu 25 - 400%.

Ceník zde

   
       
  Velkoformátový barevný tisk    
       
  Digitální černobílý a barevný tisk realizovaný osvědčenou inkoustovou technologií, která umožňuje věrné podání a stálost barev. Standardně se pro velkoformátový černobílý a barevný tisk používá papír gramáže 80g/m2  ale i fotopapír gramáže 200g/m2 v matné i lesklé povrchové úpravě.  Rovněž je možno tisknout na barevné papíry. Maximální šířka tisku je A0+ ( 914mm ), délka neomezena.

Ceník zde

   
       
  Velkoformátové černobílé a barevné skenování    
       
  Skenování do maximální šíře 1050 mm, nejvyšší rozlišení 600 x 600 dpi, uložení do souborů PDF, JPG, TIFF. Archivace dat na USB flash disk, CD nebo DVD případně odeslání na email

Ceník zde

   
         

 

 

 

 

 

 
TOPlist